1. Vārds Uzvārds(*)
  Please type your full name.
 2. Tel numurs(*)
  Invalid Input
 3. E-pasts(*)
  Invalid email address.
 4. Klīnika kura nosūtīja
  Invalid Input
 5. Date(*)
  Invalid Input
 6. Ziņojums
  Invalid Input
 7. Ievadiet kodu
  Ievadiet kodu
  Invalid Input

Elizabetes ielā 51-3, Rīga,
LV-1010, Latvija
Mob: +371 270 02 455
E-pasts: info@bestcenter.lv
Darba laiks
Pirm.-Cet.: 9:30-17:30
Piekt.: 9:30-16:00
Sest.-Sv.: Slēgts

Uzdot jautājumu
Pieraksts uz Diagnostiku
Pieraksts uz kursiem
Pierakstīties jaunumiem

BEST center. Mūsu pasniedzēji

 

Baltic Esthetic Stomatology Training Center – mūsdienīgs pēcdiploma izglītības centrs

Mūsdienu zobārstniecībā viens no svarīgākajiem veiksmīgas speciālista darbības faktoriem ir moderno tehnoloģiju un jaunāko zobārstniecības materiālu izmantošana. Tomēr izšķirošais nosacījums vienmēr ir paša ārsta meistarība un pieredze. Bez prasmes strādāt ar inovatīvu aprīkojumu un materiāliem, bez zināšanām par jaunākajām ārstēšanas metodēm un par to, kā izmantot šīs metodikas – nav iespējami praktizējoša stomatologa panākumi. Mūsdienās frāze „cilvēkam visu mūžu ir jāmācās” ir kļuvusi ar veiksmīgu cilvēku aksiomu un pilnībā tā attiecināma arī uz stomatologa darbu. Tikai ārsts, kurš pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un uzlabo meistarību, vienmēr ir spējīgs noturēt vadošās pozīcijas savas nozares speciālistu vidū.

“Baltic Esthetic Stomatology Training Center” – tas ir ārstu – stomatologu pēcdiploma izglītības centrs. Studentiem mēs piedāvājam elastīgas apmācību programmas, kas orientētas mūsdienu stomatologa nodarbinātības specifiku. Tas nozīmē, ka mūsu centrā jūs varēsiet paaugstināt kvalifikāciju vai praktiski bez pamatdarba pārtraukšanas apgūt jaunu specialitāti.

Viena no iespējām, kuru mēs piedāvājam studentiem ir vienlaicīga teorētiskā un praktiskā apmācība. Mūsu centrā ir nepieciešamais tehniskais aprīkojums, lai atsevišķus kursus varētu organizēt tiešsaistes režīmā. Tas nozīmē, ka apgūt jaunas zobu ārstēšanas, protezēšanas un implantēšanas metodikas jūs varēsiet apgūt, nepametot savu mācību vietu.

BEST center pasniedzēju vidū ir augsti kvalificēti Eiropas valstu un NVS speciālisti, daudzi no tiem pelnīti tiek uzskatīti par sava amata lietpratējiem. Tāda līmeņa speciālisti praktizē un pasniedz tikai klīnikās ar atbilstošu tehnoloģisko aprīkojumu, kur ir iespējama jaunāko tehnikas sasniegumu un mūsdienu materiālu izmantošana. Mūsu centrā ir tāda līmeņa aprīkojums, mācību laikā mēs studentiem nodrošinām iespēju mācīties, izmantojot visjaunākos mūsdienu zobārstniecības sasniegumus.

Live operation – tā ir viena no mūsu centrā piedāvātajām apmācību metodēm. Nodarbības laikā pasniedzējs veic stomatoloģisko operāciju ar speciālām kamerām aprīkotā kabinetā. Izmantojot mikrofonu, pasniedzējs komentē savas darbības. Blakus auditorijā studenti monitora ekrānā seko ārsta darbībām, klausās komentārus un paralēli uz speciāli sagatavotiem prakses materiāliem – dzīvnieku žokļiem - izpilda tādas pašas manipulācijas.

Šī metode ļauj studentiem uz nodarbībām sagatavotiem materiāliem izstrādāt jaunas zobu ārstēšanas un protezēšanas metodes, bet pēc tam iegūtās zināšanas izmantot savu pacientu ārstēšanā.

BEST center – viens no labākajiem Baltijas zobārstniecības mācību centriem, kur pasniedz pasaulē zināmi ārsti, bet nodarbību laikā tiek izmantots vismodernākais aprīkojums un tehnoloģiskie risinājumi, ar iespēju tiešsaistes režīmā mācīties un pilnveidot savas prasmes.

Mūsu programmu studentiem mēs piedāvājam iespēju iegūt kvalitatīvas teorētiskās zināšanas, kā arī klīniskās prakses apstākļos apgūt jaunākās metodes un ārstēšanas prasmes endodontijā, ortopēdijā, tiešajā un netiešajā restaurācijā un citās zobārstniecības jomās.

Apmācību beigās saviem studentiem mēs izsniedzam apstiprinātus sertifikātus, kas apliecina attiecīgā kvalifikācijas paaugstināšanas kursa sekmīgu apmeklēšanu un pabeigšanu.

Mūsu Pasniedzēji